Психологическая адаптация

Психологическая адаптация связанная с переездом

Комментарии

• Чи кожен з нас мріє про щастя? Як не згубити найважливіші складові душі при перетині кордону?
    Напевне з чого я хочу почати говорити про щастя, що впевнено заявляти о тим, що знаєш все про все на світі, може тільки нерозумний. Писати обіцяю свою точку зору і завжди чекаю коментарі.
    Я щаслива людина. Людям біля мене при знайомстві завжди даю шанс, шанс проявити і показати себе*(Якщо ви уже змінили місце проживання, то у вас з`явилось багато нових знайомих). Навколо мене багато людей, прекрасних в своєму духовному світі. Є і інші люди. Але я не тримаю зла в собі на інших людей. Просто не всі люди достойні моєї прихильності, тобто не запрошую всіх в гості і не пропоную допомогу. Я не мушу давати людям безліч шансів. Свої сили і час краще використаю на адекватних осіб.
    Сьогодні хочу сказати, що щаслива людина не тримає в собі зла.
    А як зрозуміти хто є хто біля мене напишу іншим разом.
  • Про людей… Ніколи не поділяла людей на злих і добрих. Скоріше класифікувала б їх на адекватно діючих в життєвій ситуації і неврівноважених у відносинах з іншими.

Якості притаманні найкращим серед людей:

Правдивий перед собою та іншими.
    Відповідальний, думає про завтра і майбутнє.
    Дають іншим можливість вибрати.
    Пам’ятає і поважає свої корені.
    Зберігає баланс у відносинах, пам’ятає кому що винен і навпаки.
    Бачить інших людей з середини, але не користає інформацію егоїстично.
    Цінує те, що має.
    Вирішує свої проблеми сам або просить допомоги.
    Буде поважати інших в складних ситуаціях, особливо уважно ставитися до дітей, старих, немічних.
    Вірний.
    Завжди то люди працьовиті.
    Помилку може зробити кожен, не кожен її виправить і вибачиться при необхідності.

Найважливіша якість гарної людини – щастя.

А чи потрібно бути щасливим і адекватним і для чого бути таким поговоримо іншим разом.
  • Як виглядає світ зі щасливих людей?

Всі хочемо там мешкати, та не всі хочемо зробити зміни в собі, щоб бути повноцінною складовою щасливого суспільства.

А от іншу сторону спів уживання один з одним добре видно. Особисті проблеми передаємо з покоління в покоління.

Все зроблене повертається в життя самої людини або її близьких родичів.
    Сенс бути щасливим і адекватним в суспільстві з адекватними і щасливими людьми в тому, що все найкраще повернеться тобі, а ти повернеш іншим… з покоління в покоління.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.