Готовые карты побыту начнут потихоньку выдавать

События и новости
Ответить
Аватара пользователя
arcelor
Site Admin
Сообщения: 102
phpbb3 themplates skins 3.3
Зарегистрирован: 23 дек 2019, 01:27

Готовые карты побыту начнут потихоньку выдавать

Сообщение arcelor » 25 апр 2020, 15:17

Акуально для Нижней Силезии. Начиная с понедельника, 27 апреля, иностранцы кому пришла СМС, что карта побыта готова могут ее забрать в уженде. Для этого необходимо записаться в очередь по телефону.

Informujemy, że cudzoziemcy oczekujący na gotowe już karty pobytu, mogą umawiać się na ich odbiór za pośrednictwem naszej infolinii pod numerem 71 701 11 00 w godzinach 9-14. Godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z każdym klientem.
Na chwilę obecną bezpośrednia obsługa będzie dotyczyć tylko odbioru gotowych kart. Wydanie karty trwa około 5 minut. Klientów rejestrujemy co 10 minut, tak, by nikt poza obsługiwaną osobą nie znajdował się przy stanowisku i aby po każdym Kliencie zdezynfekować stanowisko. Jednocześnie informujemy, że na stanowiskach zamontowano szyby oddzielające pracownika od klienta.

Apelujemy, aby zachować wszelkie środki ostrożności. Należy mieć ze sobą środki ochrony osobistej – maseczkę i rękawiczki. W urzędzie dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk. Dermalog (skaner odcisku palców) będzie dezynfekowany po każdym użyciu.

Podczas rejestracji telefonicznej klienci będą informowani, żeby przyjść około 3 min przed umówioną wizytą by uniknąć kontaktów z innymi klientami. Ochrona urzędu sprawdzi, czy klient jest umówiony oraz zmierzy mu temperaturę kamerą termowizyjną.

Dostęp do urzędu jest nadal ograniczony i możliwy tylko dla osób umówionych i wyłącznie do Sali A. W dalszym ciągu zostaje wyłączona bezpośrednia obsługa klienta w innych sprawach. Urzędnicy nie przerywają pracy, sprawy załatwiane są drogą telefoniczną, elektroniczną lub pocztową.

Arcitekt
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 15 фев 2020, 08:37

Re: Готовые карты побыту начнут потихоньку выдавать

Сообщение Arcitekt » 01 май 2020, 08:44

Кто-то уже забрал карту с понедельника? Дозвонится нереально. Как проходит процедура?

Аватара пользователя
arcelor
Site Admin
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 23 дек 2019, 01:27

Re: Готовые карты побыту начнут потихоньку выдавать

Сообщение arcelor » 15 май 2020, 15:34

Кто то уже смог забрать свою карту, в период коронавируса?

Ответить